Strona główna

Aktualności
i ogłoszenia

Szczegóły
aktualności

01 08 2017

Oferta Pracy - Szukamy specjalisty ds. imprez

Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. to nie tylko kompleks zamkowy położny na majestatycznym cyplu skalnym, ale również dynamicznie rozwijające cię centrum biznesowo-kongresowe. Do głównych usług oferowanych przez Spółkę należą: zwiedzanie Zamku, organizacja eventów, konferencji oraz imprez kulturalnych.
Poszukujemy Specjalisty ds. imprez, który będzie odpowiedzialny za przygotowywanie ofert oraz koordynację organizacji wydarzeń (szkolenia, bankiety, konferencje, imprezy własne spółki) w Zamku Książ w Wałbrzychu.

Specjalista ds. Imprez

Miejsce pracy: Wałbrzych
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
Do podstawowych zadań  Specjalisty ds. imprez  należy:

  • Tworzenie ofert organizacji wydarzeń wg zapytań klientów;
  • Koordynowanie organizacji wydarzeń oraz nadzoru nad nim;
  • Obsługę sprzętu eventowego (audio, video);
  • Sporządzanie umów i zleceń: zewnętrznych oraz wewnętrznych;
  • ustalanie priorytetów, rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie organizacji wydarzeń;
  • współorganizację wydarzeń własnych spółki w tym festiwale, koncerty, gale;
  • wystawianie faktur, zarządzanie dokumentami;
  • współpracę z Działem Marketingu oraz Działem Turystyki i Kultury;

Wymagania:

  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie w organizacji wydarzeń, prowadzeniu spotkań biznesowych;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, przywiązywanie uwagi do szczegółów, skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie;
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy oraz koordynowaniem działań podmiotów zaangażowanych w organizację wydarzenia;
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • wysoka odpowiedzialność, umiejętność dotrzymywania terminów z zachowaniem oczekiwanej jakości;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji;
  • znajomość języka angielskiego, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • doskonała znajomość nowoczesnych oprogramowań oraz technologii będzie;

Oferujemy:

  • atrakcyjny system prowizyjny;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • pracę w wyjątkowym miejscu o ugruntowanej pozycji;
  • dużą samodzielność;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym do 15.08.2017 r. do godz. 12:00. Dokumenty prosimy przesyłać klikając w przycisk  APLIKUJ znajdujący się na stronie ogłoszenia na portalu Pracuj.pl:

lub bezpośrednio na adres:

rekrutacja@ksiaz.walbrzych.pl

koniecznie w tytule wpisując „ Specjalista ds. imprez"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego skończenia rekrutacji bez wyłonienia kandydata/kandydatki.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Piastów Śląskich 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.