Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

18 02 2017 godz.21:00

Nocne Zwiedzanie

Trzecie wejście 18 lutego, o godz. 21:00! W 2017 r. będzie jeszcze straszniej


Luty jest już w pełni, oby księżyc nie był w ten sobotoni wieczór... Czy Wy również macie szereg postanowień na rok 2017? By w ciągu tych 365 dni zobaczyć więcej, i, co ważniejsze, przeżyć więcej? Jeśli tak, to bramy Zamku Książ stoją dla Was otworem i to... po zmroku! Dlaczego warto przyjechać tutaj, gdy ziemię spowije ciemność nocy? Bo właśnie wtedy w Ksiązu rozpoczyna się parada zjaw i upiorów, właśnie wtedy wychodzą z piwnic i opustoaszłych pięter. Pokażemy Wam miejsca, do których balibyście się wejść za dnia i zobaczycie tam stwory, jakich i za dnia byście się bali. Czy wystarczy odwagi w Waszych sercach, by wziąć udział w tym wydarzeniu? Jeżeli tak - to czekamy!


Zapraszamy Was was na prawdziwą mroczną przygodę!
Zwiedzanie rozpoczyna się o godz. 20:30!

 

Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zacęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: http://www.ksiaz.walbrzych.pl/hotel-ksiaz-z-nocnym-zwiedzaniem.html

Cena biletu:
- 50 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania.