Strona główna

WOW Poland

WOW
Poland

 

 

 
Z prawie każdym zakamarkiem Książa wiąże się jakaś intrygująca historia – warto o niej posłuchać. Właśnie dlatego, specjalnie dla naszych turystów w ramach biletu na zwiedzanie zamku bez przewodnika udostępniona została nowa aplikacja, WOW Poland. Każdy z odwiedzających ma więc wspaniałą okazję, by nie tylko zobaczyć zamek, zwiedzić jego wnętrza, ale również przeżyć prawdziwą historyczną podróż w czasie i przestrzeni, wzbogaconą o zdjęcia, filmy, grafiki, a nawet… obiekty 3D. Zachęcamy do korzystania z tego wirtualnego przewodnika. Jeżeli przeraża Was myśl o aplikacjach, to rozwiejemy Wasze wątpliwości. Aplikacja WOW Poland jest bardzo prosta w obsłudze. Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji już w domu za pomocą sklepu Google Play (dla systemu Android od wersji 4.3 i wyżej) lub za pomocą App Store (dla system iOS od wersji 7.0 i wyżej).
W aplikacji zastosowane zostały Beacony, które rewolucjonizują obecnie rynek turystyczny i umożliwiają podróżnikom zwiedzanie w sposób innowacyjny.
Jeżeli historia Książa naprawdę Was intryguje i chcecie wiedzieć więcej, zobaczyć więcej, a przede wszystkim przeżyć więcej to zapraszamy do odwiedzin. O zamku można opowiadać bez końca i słuchać bez końca – dlatego nie czekajcie, dajcie się porwać historii Książa i rozpocznijcie zwiedzanie wraz z WOW Poland.
Dowiedz się więcej na WOW Poland

 

Pobierz
aplikację

Pobierz aplikację WOW Poland:

 

 


pobierz regulamin aplikacji WOW Poland