Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

10 04 2021 godz.20:00

ODWOŁANE Nocne Zwiedzanie

Wejście 10 kwietnia, o godz. 20:00! Wyrusz z nami podróżniku, jeżeli starczy Ci... odwagi!

W związku z rozszerzeniem zasad bezpieczeństwa i wprowadzeniem ogólnopolskiego tzw. „lockdownu” przez Radę Ministrów informujemy, że Nocne zwiedzanie do dnia 18.04 zostało odwołane. Jak najszybciej złożymy dyspozycje zwrotu wpłaconych środków na konta, z których Państwo dokonywali przelewów poprzez system PayU. Osoby, które zakupiły bilety w kasie prosimy o kontakt na maila nocne@ksiaz.walbrzych.pl. Bardzo Państwa przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 

Kwiecień to miesiąc odwagi! Wielu ludzi słysząc w oddali krzyki, zamyka się mocniej w domach. Ci odważniejsi jednak, "śmiałkowie, których serc nic nie trwoży", wyruszają natychmiast, by sprawdzić, jaki stwór je z siebie wydał. Nie straszny im mrok, a nawet...  zjawy, upiory i  nawiedzone zamki! Zapewne już wiecie, że Książ to prawdziwa siedziba duchów - opuszczone V piętro, tonące w ciemności kamienne piwnice Hochbergów, oj, Nocne Zwiedzanie to rozrywka dla tych naprawdę niezlęknionych! Gwarantujemy mocne przeżycia i życzymy... przeżycia tego wydarzenia ;)

Dla kogo? Dla odważnych dorosłych / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a więcej... nie powiemy! 

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]
CENY BILETÓW:
- 55 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 59 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.
WAŻNE INFORMACJE!
- każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki podczas całego zwiedzania; W przypadku braku maseczki uczestnik nie zostanie wpuszczony na zwiedzanie bez prawa do rekompensaty za bilet.
- przypominamy, że osoby wykazujące objawy chorobowe lub będące w trakcie kwarantanny nie mogą korzystać z miejsc publicznych, w tym uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, imprezach sportowo-artystycznych
- każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
- godzina zwiedzania to godzina widniejąca na bilecie!
- zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik nie przebywa na kwarantannie oraz nie miał kontaktu z osobą zarażoną
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na parkingu głównym w parku, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.
Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania
Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl