Main Page

Current
Events

Event
in Detail

05 03 2016 godz.20:00

Nocne Zwiedzanie

Wejście 5 marca 2016 r. (sobota) o godz. 20:00!

Zaczyna się marzec! Tych z wiosną i odwagą w sercu zapraszamy szczególnie mocno! Wasz hart ducha i radośc na pewno pozwolą Wam przeżyć to doświadczenie jakim jest Nocne Zwiedzanie Zamku Książ tylko... trzymajcie się blisko światła! Stworzenia ciemności czyhają w mroku... i potrafią być cierpliwe. Choć zamkowe zjawy do nieśmiałych nie należą ;) Na pewno spotkacie kilka i będzie to raczej spotkanie pierwszego stopnia! Gwarantujemy Wam szokujące przeżycia i życzymy... przeżycia, oczywiście tego wydarzenia!

Zapraszamy Was was na prawdziwą mroczną przygodę!

Rezerwacji dokonujemy poprzez internetowy system zakupu biletów na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w Kasie Biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą -[tutaj]

Cena biletu:
- 50 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA!
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania.