Strona główna

Niezapomniane
wrażenia

Nocne
zwiedzanie

Sprawdź, czy boisz się ciemności

Gdy zapada ciemność, budzą się demony. Czy jesteś gotów, by Twoja grupa wyruszyła w niesamowitą podróż po zamkowych czeluściach pełnych zjaw i strachów? Czy będziecie mieli odwagę ruszyć do przodu, gdy zgaśnie światło?

zobacz więcej

Zwiedzanie
dzienne

Poznaj sekrety zamku książ

Książ to jeden z największych zamków w Polsce. Tak monumentalny i pięknie położony kompleks architektoniczny jest wyjątkowy w skali całej Europy. Odkryj miejsce spotkań koronowanych głów, w którym historia arystokratycznego rodu von Hochberg przeplata się z tajemnicami II Wojny Światowej…

zobacz więcej

Pokaz
rycerski

NIECH ROZPOCZNIE SIĘ WALKA

Czy słyszysz krzyżujące się klingi mieczy? Czy dochodzą Cię okrzyki bojowe? Oto zbliżają się rycerze do swego dawnego królestwa - Zamku Książ! Zobacz to niesamowite widowisko.

zobacz więcej

Gry
zamkowe

Terenowa rywalizacja lub przygoda z fabułą

Gry Zamkowe mogą przybrać różne scenariusze. Możemy zabrać Państwa w krainę baśni i stworów, w której zmierzycie się ze strachami tego zamczyska. Możemy stoczyć wraz z Wami walkę o Tron Zamku Książ w pojedynku z szyderczymi rycerzami Raubitterami lub odkrywać Tajemnice III Rzeszy. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

zobacz więcej

Rekonstrukcje
historyczne

Zobacz historię na własne oczy

Pozwólcie by grupy rekonstrukcyjne na Waszych oczach odtworzyły historyczne dzieje pełne nagłych zwrotów akcji i niesamowitych pokazów pirotechnicznych. Gwarantujemy zapierające dech w piersiach widowisko i iście niezapomniane wrażenia. To trzeba przeżyć!

zobacz więcej

Strzelanie
z łuku

STRZAŁ W 10

Pojedynek strzelecki to prawdziwy “strzał w dziesiątkę” dla grup spragnionych adrenaliny i świetnej zabawy w niezwykłej zamkowej scenerii. Niech wygra najlepszy!

zobacz więcej

Inne
atrakcje

Stwórz własną atrakcję

Pragniemy by Twoje wydarzenie było unikalne, a wrażenia po nim niezapomniane. Jeżeli wśród naszych usług nie ma tego, czego oczekujesz - skontaktuj się z nami! Pracujemy z grupami artystycznymi, rycerskimi i rekonstrukcyjnymi i zarządzamy wyjątkowym obiektem z niesamowitym potencjałem. Stworzymy atrakcję specjalnie dla Ciebie i Twoich gości!

zobacz więcej