Strona główna

Książęcy
wypoczynek

Hotel
Książ

korona

Hotel Książ to niezapomniane miejsce pobytu dla każdej grupy – oferujemy nie tylko niepowtarzalną zamkową scenerię, ale również bajeczne położenie pośród morza lasów na wysokości 395 m n.p.m.

Dzięki bogatej ofercie noclegowo - turystycznej zamkowi goście przeniosą się w arystokartyczne dzieje, a każdy wyjazd stanie się niesamowitą przygodą. Hotel Książ posiada ponad 80 miejsc noclegowych, oferując pokoje: 1-, 2- i 3- osobowe, suity oraz apartamenty. Łącznie baza noclegowa całego kompleksu zamkowego pomieści do 150 gości. Na szczególną uwagę zasługują przestrzenne i iście "książęce" łazienki. Pokoje standardowo wyposażone są w telewizor, telefon oraz dostęp do sieci Internetu.

Obiekt, urokliwie zlokalizowany na przedzamczu majestatycznego Zamku Książ, kontynuuje tradycje dawnej rezydencji Hochbergów, która pierwotnie pełniła funkcje reprezentacyjne, przyciągając i kusząc "koronowane głowy" Europy niezwykłą aurą oraz magią otaczającą to miejsce.

Wśród gości Zamku Książ na przełomie ostatnich wieków znaleźli się m.in.: królowie Prus Fryderyk II oraz Fryderyk Wilhelm III, Księżna Izabela Czartoryska, Książę Antoni Radziwiłł, Wilhelm I (Król Prus, Cesarz Niemiec), Mikołaj I (Car Rosji), Winston Churchill (Premier Wielkiej Brytanii), Zofia (Królowa Grecji), Maria (Królowa Rumunii), Wilhelm II (Cesarz Niemiec), Konstantyn I (Król Grecji) czy Wilhelmina (Królowa Holandii).

Dzisiaj również Państwo mogą skorzystać z niezapomnianego pobytu w zamkowej aranżacji i w skąpanym zielenią otoczeniu, które fascynuje i zachwyca przybyłych gości.

Na terenie kompleksu istnieje możliwość organizacji konferencji, sympozjów, szkoleń, imprez okolicznościowych i innych wydarzeń w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym.

Zamek i otaczający go park krajobrazowy z pewnością pozwolą Państwu odetchnąć i rozkoszować się pięknem stylu minionych epok pozostawiając niezapomniane wrażenia.

Informacje praktyczne:

  • Doba hotelowa od 1.04 trwa w godzinach: od 15:00 (przyjazd) do 11:00 (wymeldowanie)
  • Recepcja czynna jest całodobowo
  • Hotel jest przyjazny zwierzętom domowym (15 zł/zwierzę/doba)
  • Opłata parkingowa za auto osobowe wynosi 15 zł/doba dla gości Hotelu Książ
  • Honorowane są karty płatnicze: Visa, MasterCard, PolCard, EuroCard, American Expres, Diners Club International, JCB, Styl PBK.

Wśród pobliskich atrakcji należy wymienić:

Oferta
hotelu Książ

Cennik
pokoi

Cennik

Pokój Cena
Pokój 1-osobowy 185,00 zł za dobę
Pokój 2-osobowy 280,00 zł za dobę
Pokój 2-osobowy do pojedynczego wykorzystania 200,00 zł za dobę
Pokój 3-osobowy 330,00 zł za dobę
Suite 2 os. "Aleksander", "Hansel", "Klotylda" 320,00 zł za dobę
Suite 3 os. "Bolko" 400,00 zł za dobę
Apartament "Daisy" 480,00 zł za dobę
Apartament "Książęcy" 580,00 zł za dobę
Apartament "Prezydencki" 960,00 zł za dobę
Dostawka 85,00 zł za dobę

Obowiązuje od 01.08.2018 r.

Dodatkowe informacje:

  • w cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz podatek VAT
  • doba hotelowa trwa w godzinach: od 15:00 (przyjazd) do 11:00 (wymeldowanie)
  • opłata parkingowa dla gości Hotelu Książ za auto osobowe wynosi 15 zł/doba
  • hotel jest przyjazny zwierzętom domowym (20 zł/zwierzę/doba)

 

Regulamin
Hotelu Książ

REGULAMIN HOTELU KSIĄŻ

W trosce o bezpieczny i udany pobyt Gości Hotelu Książ prosimy o zapoznanie się Regulaminem hotelowym. Niniejszy regulamin stanowi wyłączny prawnie wiążący dokumenty regulujący zasady i warunki korzystania z usług hotelowych. Wszelkie inne materiały informacyjne, w tym reklamowe i marketingowe mają jedynie charakter pomocniczy i nie mogą stanowić jakiejkolwiek podstawy do złożenia reklamacji.