Strona główna

Kompleks
Sali Krzywej

Opis
sali

Kompleks Sali Krzywej

Kompleks jest położony w urokliwym skrzydle południowym ze wspaniale rozpościerającym się widokiem na na gęste lasy otaczające zamek oraz wąwóz Pełcznicy.  Kompleks składa się z dwóch pomieszczeń, które swym charakterem przywodzą dawne zamkowe dzieje. Przepiękny, bogato zdobiony kominek znajdujący się w sali sprawi, że każde wydarzenie nabierze iście arystokratycznego charakteru.

W skład kompleksu Sali Krzywej wchodzi podłużna, duża sala główna, licząca 93 m2 oraz mniejsza, idealna na przerwy kawowe lub bufet. Do głównej Sali Krzywej przylega urokliwy tarasik widokowy, na którym można odetchnąć świeżym powietrzem i zachwycić się pięknem otaczającej przyrody .

W ramach wyposażenia sali, na życzenie oferujemy: projektor wraz z ekranem, nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, flipcharty z mazakami oraz laptop. Istnieje również możliwość wstawienia wieszaków do sali lub skorzystania z głównej szatni w zamku. W pomieszczeniu jest również dostęp do bezprzewodowego Internetu. Kompleks sal umożliwia zorganizowanie wydarzeń na wysokim poziomie o zróżnicowanym charakterze.

Historycznie: To właśnie w tym kompleksie sal niegdyś znajdował się gabinet ostatniego Pana na Zamku Książ, Jana Henryka XV. Hochberg słynął z rozrzutnego stylu bycia i nie dziwi, że wybrał te pomieszczenia na swoją pracownię, którą dawniej zdobiły wymyślne eksponaty. Warto dodać, że naprzeciwko wejścia do sali znajduje się okno wychodzące na wewnętrzny zamkowy Czarny Dziedziniec,  który jest niezwykle piękny i z którym wiąże się wiele legend od duchach.

powiększ
powierzchnia 120 m2

Funkcja sali

Sala konferencyjna
Sala bankietowa
Sala szkoleniowa
Sala weselna

Możliwy układ sali

Bankietowy okrągły 50 osób
Bankietowy prostokątny 80 osób
Konferencyjny 120 osób
Szkolny 40 osób
Podkowa 60 osób

Cena sali

pierwsze 5 godzin 3500 zł
następna godzina 350 zł

Kontakt
dział imprez

Dział imprez

(organizacja wydarzeń/oferty)

Otwarty:
od 08:00 do 16:00 w dni robocze przez cały rok

Mateusz Kaszubski

tel.: 74 66 43 829
e-mail: imprezy@ksiaz.walbrzych.pl

Dariusz Tracz

tel.: 74 66 43 828
e-mail: imprezy@ksiaz.walbrzych.pl