Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

14 02 2016 godz.20:00

Miłość aż po grób! Walentynki w Zamku i Hotelu Książ!

W tym roku wspólnie prawdziwe chwile grozy przeżyło aż 150 par biorących udział w romantyczno-przerażających edycjach Nocnego Zwiedzania! Uczestnicy mogli zobaczyć nieznaną część III piętra oraz obejrzeć projekcję przerażającego filmu!

W tym roku wspólnie prawdziwe chwile grozy przeyżyło aż 150 par biorących udział w romantyczno-przerażających edycjach Nocnego Zwiedzania! Panowie otrzymali niespotykaną okazję, by wykazać się odwagą i męstwem przed damami swego serca, urocze Panie mogły schronić się ramionach swych bohaterów.

Specjalna trasa walentynkowa została przygotowana w taki sposób, by zakochani turyści mogli zobaczyć zarówno romantyczme zakamarki, jaki i miejsca dziennie nieudostępniane. Również zamkowe zjawy straszyły mocno, ale jakoś jednak... bardziej z miłością!
Uczestnicy zwiedzania mogli zobaczyć również niedostępną część Centrum Kongresowo - Kulturalnego, gdzie odbyła się projekcja filmu o turystach, którzy tu weszli i już... nie wyszli! Oj działo się dużo i emocji było mnóstwo. Wszystkim również udało się wyjść z zamku cało!

W zwiedzaniu można było wziąć udział korzystając z oferty Hotelu Książ lub zakupując bilety indywidualnie.

Wszystkich planujących spędzenie wyjątkowego walentynkowe weekendu, zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ (oprócz niezapomnianych chwil spędzonych w pokojach Hotelu Książ i kolacji przy świecach dla zakochanych, również udział w specjalnej edycji Nocnego Zwiedzania), ofertę można sprawdzić tutaj: http://new.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/wydarzenia/milosc-az-po-grob-walentynki-w-zamku-i

UWAGA!
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania
Pełny regulamin znajduje się tutaj: http://new.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/zwiedzanie/nocne#id-sekcji-82