Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o.

ul. Piastów Śląskich 1
58-306 Wałbrzych
Polska

NIP: 886-000-24-16, REGON: 890011550
KB S.A. o/Wałbrzych:
35 1500 1764 1217 6001 6040 0000

Sekretariat

tel.: +48 74 / 66 43 850
fax: +48 74 / 66 43 862
e-mail: zamek@ksiaz.walbrzych.pl
office@ksiaz.walbrzych.pl

Marketing / Organizacja imprez

tel.: +48 74 / 66 43 827
tel./fax: +48 74 / 66 43 828
e-mail: marketing@ksiaz.walbrzych.pl

Punkt Obsługi Klienta (awizacja grup turystycznych)

(w sezonie otwarty: od pn do pt w godz. 8.30 - 15.30, w sb i ndz w godz. 9.00 - 17.00)

tel.: +48 74 / 66 43 834
fax: +48 74 / 66 43 862
e-mail: info@ksiaz.walbrzych.pl

Hotel Książ

tel.: +48 74 / 66 43 890
fax: +48 74 / 66 43 892
e-mail: hotel@ksiaz.walbrzych.pl

Centrum Europejskie

tel.: +48 74 / 66 43 871
tel.: +48 74 / 66 43 829
fax: +48 74 / 66 43 862
e-mail: centrum@ksiaz.walbrzych.pl

Dział Administracyjno – Techniczny

tel.: techniczny: +48 74 / 66 43 857
fax: +48 74 / 66 43 862
e-mail: techniczny@ksiaz.walbrzych.pl
administracja@ksiaz.walbrzych.pl

Księgowość

tel.: +48 74 / 66 43 836
fax: +48 74 / 66 43 862

Palmiarnia

ul. Wrocławska 158

58 - 306 Wałbrzych

tel.: +48 74 / 66 63 315

Zbigniew Mudy
Kierownik Palmiarni

e-mail: mudy@ksiaz.walbrzych.pl

tel.: +48 74 / 66 43 939
kom.     (+48) 607 110 188

Kontakt/dojazd

Formularz kontaktowy

* Oznacza wymagane pola