Strona główna

Aktualności
i ogłoszenia

Szczegóły
aktualności

17 02 2017

Oferta pracy: Recepcjonista w Hotelu Książ

ZATRUDNIMY PRACOWNIKA NA STANOWISKU RECEPCJONISTA

Rozpocznij pracę w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi! Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. to nie tylko kompleks zamkowy położny na majestatycznym cyplu skalnym, ale również dynamicznie rozwijające cię centrum biznesowo-kongresowe. Do głównych usług oferowanych przez Spółkę należą: zwiedzanie Zamku, organizacja eventów,  oferta pobytowa.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Wałbrzych
Region: dolnośląskie
Firma: Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o.
Stanowisko : Recepcjonista

Praca: zmianowa (dniówki i nocki) po 12 h w recepcji Hotelu Książ w Wałbrzychu

Wymagania:

  • Wykształcenie branżowe/ turystyczne: wyższe lub średnie
  • Znajomość języków obcych w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym: j. angielski, j. niemiecki, dodatkowe języki będą dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie zawodowe: preferowane doświadczenie w branży hotelarskiej lub turystycznej : min 1 rok. Kandydatury osób z innej branży również będą rozpatrywane.
  • Od przyszłych kandydatów oczekujemy: dyspozycyjności, umiejętności pracy zespołowej, wysokiej kultury osobistej, miłej aparycji oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Oferujemy:

  • pracę w miłym zespole w rozwijającym się hotelu
  • szkolenia zawodowe
  • atrakcyjne pakiety socjalne

Dodatkowe uwagi:

  • Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mailowy: cieslik@ksiaz.walbrzych.pl do dnia 01.03.2017 r., lub na adres: Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o., ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych (liczy się data wpływu).
  • Prosimy aby w liście motywacyjnym określić stopień dyspozycyjności.
  • W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Kadr tel. 74/ 66 43 856

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.