Nasze atrakcje

XXIV Festiwal Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ

Z przyjemnością ogłaszamy, że powstała już oferta dla wystawców pragnących wziąć udział w tegorocznym Festiwalu Kwiatów i Sztuki, który od wielu lat stanowi największe wydarzenie odbywające się na Zamku Książ. Impreza cieszy się niegasnącym zainteresowaniem turystów, o czym najlepiej świadczy fakt, że do dawnej siedziby Hochbergów przyjeżdża wówczas ponad 100 wystawców i ok. 100.000 zwiedzających, a bajeczny Zamek i jego dziedziniec toną w girlandach kwiatów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z tegoroczną ofertą (w szczególności z Załącznikiem nr 1 do karty zgłoszenia).

Wypełnione karty zgłoszeń prosimy przesyłać na adres:

festiwal@ksiaz.walbrzych.pl

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

(074) 66 43 828 lub 827

Dodatkowo wyjaśniamy, że zapis „płatność przed  31.03.2012r.” widniejący w załączniku nr 1 do karty zgłoszenia oznacza, iż na wszystkie rezerwacje dokonane do tego dnia obowiązuje niższa cena.  Zapis nie wyznacza terminu płatności. Termin płatności znajduje się na fakturze proforma (wystawionej przez pracowników zamku po otrzymaniu karty zgłoszenia) i jest to 7 dni od jej wystawienia.

UWAGA! Prosimy o nienadsyłanie  kart zgłoszeń dotyczących stanowisk w strefie III (gastronomia)  oraz w strefie II (stoiska roślinne).Zamek Ksiaz word             Karta

        zgłoszenia


             Załącznik  nr 1

Informacje dla wystawców 


  


                      Polub nas na Facebooku!
 najświeższe informacje, konkursy, ciekawostki

 https://www.facebook.com/KsiazWalbrzych