Strona główna

Aktualności
i ogłoszenia

Szczegóły
aktualności

02 10 2020

Baśniowy Książ Świętego Mikołaja

 

Dawno, dawno temu… za siedmioma górami, za siedmioma lasami, stał zamek z piernika, który pachniał świętami…

Tak zaczyna się książańska opowieść wigilijna. Najlepiej słucha się jej, gdy zimowy chłód staje bardziej odczuwalny, a z nieba sypie biały puch. Zamek Książ zamienia się wtedy w krainę najpiękniejszych zimowych bajek i baśni, które opowiada sam Święty Mikołaj! Spotkacie tu bogatych królów i ubogich pastuszków, tajemnicze smoki i zimowe wróżki, Jasia i Małgosię, Królową Śniegu. A jak się dobrze rozejrzycie, znajdziecie też świąteczne łakocie. Przybądźcie i poczujcie magię Świąt w Zamku Książ.

W programie dla najmłodszych przewidujemy (90 min.): – baśniowe zwiedzanie z opowieściami św. Mikołaja, - możliwość robienia zdjęć w świątecznej oprawie, - dodatkowo! możliwość rozdawania prezentów (prezenty dostarczone we własnym zakresie i tuż przed zwiedzaniem przekazane obsłudze)

UWAGA! Baśniowy Książ Św. Mikołaja to usługa specjalna. Dzieci, które będą w niej uczestniczyć, niezależnie od wieku winny posiadać bilet. Istnieje możliwość zwiedzania grupowego – ustalenie terminu: tel. 693 771 391; info@ksiaz.walbrzych.pl