Strona główna

Aktualności
i ogłoszenia

Szczegóły
aktualności

22 06 2021

Konkurs na gastronomię 14-15.08.2021

Z przyjemnością informujemy, że ogłoszony zastał konkurs na wynajęcie  powierzchni z wyłącznością gastronomiczną i wyłącznością na sprzedaż piwa podczas Letniego Festiwalu Tajemnic 2021. W tym roku festiwal trwa w dniach 14 - 15 sierpnia 2021 r.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z tegorocznymi warunkami konkursowymi (w szczególności z  Warunkami składania ofert - załącznik 2 do karty zgłoszenia oraz Regulaminem uczestnictwa - załącznik 5).

Prosimy o przesyłanie wypełnionych kart zgłoszeń na adres:festiwal@ksiaz.walbrzych.pl w tytule wpisując Letni Festiwal Tajemnic do dnia: 05.07.2021 r. do godz. 12:00.

UWAGA!

Szanowni Państwo, w trosce o ekologię zmieniliśmy zasady konkursowe. Dodany został podpunkt o treści: „zastąpienie używania plastikowych sztućców, talerzyków, kubków i butelek poprzez wybór ekologicznych alternatywnych rozwiązań, np. papier, FMP, drewno, szkło, materiały biodegradowalne itp. (celem nadrzędnym jest dbanie o ekologię);”. Celem nadrzędnym jest zmniejszenie ilości odpadów plastikowych generowanych podczas trwania Letniego Festiwalu Tajemnic, prosimy o przygotowanie w swojej ofercie zastawy i sztućców przyjaznych środowisku. Prosimy o uwzględnienie tego zapisu przy składaniu ofert.