Strona główna

Aktualności
i ogłoszenia

Szczegóły
aktualności

19 08 2019

Książ nagrodzony Certyfikatem Jakości 2019 serwisu Tripadvisor

Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. otrzymał Certyfikat Jakości 2019 przyznawany przez serwis TripAdvisor®.  Laureaci certyfikatu jakości to obiekty zakwaterowania, restauracje i atrakcje z całego świata, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Podróżnicy, dziękujemy za tak wysokie oceny i pozytywne recenzje!

„Certyfikat jakości to sposób strony TripAdvisor na wyróżnienie firm z branży turystycznej, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny od podróżnych” — powiedziała Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor. „To wyróżnienie pomaga podróżnym znaleźć obiekty, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać w nich rezerwacji. Strona TripAdvisor jest dumna, że w dużej mierze dzięki niej podróżni mogą podejmować pewniejsze decyzje w zakresie rezerwacji”.

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.