Strona główna

Aktualności
i ogłoszenia

Szczegóły
aktualności

25 11 2020

Zrób prezent bliskim lub sobie!

Masz ochotę zrobić komuś wyjątkową niespodziankę lub sam szukasz wygodnej opcji, by nareszcie odkryć tajemnice kompleksu Zamku Książ? Sprawdź propozycję naszych voucherów! Zrób prezent bliskim lub sobie!
 

Rodzaje Voucherów:

Rodzaj Vouchera Cena Opis
Voucher VIP 300,00 zł nielimitowane wejście do zamku, palmiarni i na tarasy w 2021 r. 1
Voucher VIP Ogrody 200,00 zł nielimitowane wejście na Ogrody Światła w 2021 r. 1
Voucher Rodzinny 2+1 Ogrody Światła 2 110,00 zł do wykorzystania jednokrotnie do końca 2021 r.
Voucher Rodzinny 2+2 Ogrody Światła 3 140,00 zł do wykorzystania jednokrotnie do końca 2021 r.
Dzień w Książu normalny 69,00 zł Voucher upoważnia do jednorazowego wejścia do Zamku, Palmiarni, Stada Ogierów, Mauzoleum i Podziemi w jednym dniu; wymagany kontakt z POK celem awizacji godziny zwiedzania podziemi
Dzień w Książu ulgowy 4 62,00 zł Voucher upoważnia do jednorazowego wejścia do Zamku, Palmiarni, Stada Ogierów, Mauzoleum i Podziemi w jednym dniu; wymagany kontakt z POK celem awizacji godziny zwiedzania podziemi

*Vouchery nie obejmują wydarzeń specjalnych oraz festiwali.

1 Voucher imienny ważny po okazaniu dokumentu tożsamości.
2 Voucher upoważnia do jednorazowego wstępu na Ogrody Światła w Zamku i w Palmiarni dla dwóch dorosłych osób oraz jednego dziecka.
3 Voucher upoważnia do jednorazowego wstępu na Ogrody Światła w Zamku i w Palmiarni dla dwóch dorosłych osób, oraz dwójki dzieci.
4 Bilety ulgowe przysługują dzieciom od lat 4, uczniom szkół do lat 19 oraz studentom do 24 roku życia; opiekunom grup szkolnych, przedszkolnych, grup dzieci i młodzieży (1 opiekun grupy 10-cio osobowej wchodzi bezpłatnie); osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom; emerytom, rencistom i osobom powyżej 65 roku życia. Zakup biletu ulgowego jest uzależniony od uprzedniego okazania ważnego dokumentu uprawniającego do ulgi.