Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

27 11 2021 godz.19:00

Andrzejki - ed. specjalna Nocnego Zwiedzania

Pełne magii wejścia 27 listopada od godz. 19:00. Czy boisz się nieznanych mocy, które tu spotkasz po zmroku?

Czy boicie się ciemności i nieznanych mocy? Czy zatrważa Was to, co niewidoczne dla oczu, a wyczuwalne dla innych zmysłów? Gdy wydaje się, że coś za Wami podąża, a jednak niczego tam nie ma - czy wtedy wystarczy odwagi w Waszych serach? Sprawdźmy! Zapraszamy na ezoteryczną, mroczną przygodę z paranormalnymi zjawiskami w tle i w towarzystwie zamkowych zjaw oraz duchów. Taki wieczór jak Andrzejki na pewno się już nie podwórzy, taka energia pojawia się tylko raz w roku. Pozwólcie się zaczarować i... nie dajcie się przestraszyć! Co przyniesie przyszłość? Być może dowiecie się już 27 listopada. Do zastraszenia... tfu... do zobaczenia ;)

CO ZABRAĆ? Wygodne buty, odwagę, trochę dobrego humoru.
PROGRAM WYDARZENIA: Paranormalne spotkania - duchy, zjawy i książańskie stwory/ przejście po zamku po zmroku- w tym po opuszczonych kondygnacjach/ strachliwy przewodnik, który wzbogaci tę podróż mrocznymi historiami/ pomieszczenia, których nie widzieliście za dnia/ mroczne wróżby, niejasne przepowiednie

ZAKUP BILETÓW:

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie- Andrzejki) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 59 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 65 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

WAŻNE INFORMACJE!
- każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki podczas całego zwiedzania; W przypadku braku maseczki uczestnik nie zostanie wpuszczony na zwiedzanie bez prawa do rekompensaty za bilet. Maseczki można zakupić w Hotelu Książ w cenie 5 zł.
- każdy uczestnik będzie miał mierzoną temperaturę przy wejściu. Przypominamy, że osoby wykazujące objawy chorobowe lub będące w trakcie kwarantanny nie mogą korzystać z miejsc publicznych, w tym uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, imprezach sportowo-artystycznych
- każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
- zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik nie przebywa na kwarantannie oraz nie miał kontaktu z osobą zarażoną
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na parkingu głównym w parku, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania
Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl (odpowiadamy bardzo szybko, chyba że pytanie jest trudne - to wtedy szybko ;) )