Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

29 10 2022 godz.20:00

Halloween dla osób dorosłych

Wejścia 29 października od godz. 20:00. Przeżyjcie przerażająca noc - edycja tylko dla dorosłych!

HALLOWEEN:  edycja tylko dla dorosłych!
29.10.2022 r. (sobota) oraz 31.10.2022r. (poniedziałek) wejścia od godz. 20:00

W tym roku totalnie odjedziemy! Jak zawsze w noc Halloween świat żywych przenikać się będzie ze światem umarłych - czy starczy Wam odwagi by właśnie wtedy wejść do zamczyska opanowanego przez zjawy i upiory? W tę najczarniejszą noc w roku to właśnie Książ zamieni się w ich mroczne królestwo. Wiele pomieszczeń i pięter zamkowych jest opuszczonych i zapomnianych przez ludzi - co (i kto) kryje się w ich czeluściach? Przeżyjcie przerażającą podróż przez zamek i zobaczcie to, przed czym my uciekamy, gdy tylko słońce zachodzi! Obiecujemy strach i adrenalinę, a dla niektórych nawet rozrywkę... w większości przygotujcie się jednak na dużo dreszczy ;) Nie zabierzemy Was do ozdobnych salonów, będziecie musieli przejść przez opuszczone piętra, w tym IV i V...  Szykujemy edycję wyłącznie dla dorosłych i już my wiemy dlaczego...

CZAS:  
Zwiedzanie będzie trwało ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem. Edycja dla rodzin z dziećmi w wieku 7-13 lat odbędzie się 30 października (niedziela).

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl  (wydarzenie: Nocne zwiedzanie - Halloween dla dorosłychlub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ.

CENY BILETÓW:
- 69 zł od osoby - w przypadku zakupu przez Internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 75 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!
Halloween to usługa specjalna, odbywająca się po zmroku i w wyjątkowych okolicznościach - dlatego podlega tym samym zasadom co Nocne Zwiedzanie Zamku Książ. Prosimy o zapoznanie się z nimi w regulaminie Nocnego Zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE! 
- ponieważ w danym dniu może być więcej grup zwiedzania, Państwa godzina wejścia widnieje na bilecie (którą wybierają Państwo na etapie zakupu biletu). 
- Miejsce zbiórki: portiernia zamku (wejście po prawej stronie patrząc na zamek)
PARKING- goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na parkingu głównym w parku, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania

KONTAKT: Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl (skrzynkę sprawdzamy codziennie!)