Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

30 10 2021 godz.19:00

Halloween dla rodzin z dziećmi

Wejście: 30 października (sobota) od godz. 19:00. Polowanie na duchy czas zacząć.

HALLOWEEN: POLOWANIE NA DUCHY CZAS ZACZĄĆ!

30.10.2021 r. (sobota) od godz. 19:00.

Nadchodzi najmroczniejsza noc w ciągu roku i nie warto siedzieć w domy, gdy wybije północ.  To właśnie w Zamku Książ zbierają się wtedy wszystkie istoty paranormalne z okolicznych lasów, wzgórz i krain. Wejdźcie do tego upiornego po zmroku miejsca i wyruszcie wraz z nami na polowanie na duchy!
Już 30 października odbędzie się edycja Halloween dla rodzin z dziećmi (ok. 7-13 lat). Będzie strasznie? Będzie - tu duchy, stwory i upiory nocy kryją się w każdym zakamarku, a w ten mroczną piątek będzie ich tu szczególnie dużo. Zabierzemy Was tam, gdzie balibyście się wejść za dnia... To, co tam zobaczycie zostanie w Waszej pamięci na wieki! Jeżeli wyjdziecie stąd cało, najmłodsi poszukiwacze przygód - nie wyjdziecie z pustymi rękami. Strach, który przeżyjecie na początku, osłodzimy pod koniec ;)

CZAS:
Zwiedzanie trwa ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem ( prosimy nie oddalać się od światła i od przewodnika ;)). Halloween dla osób dorosłych  - odbędzie się w piątek i w niedzielę,29 oraz 31 października.

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne zwiedzanie - Halloween dla rodzin z dziećmilub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ . Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie (lub boicie się) wracać do domu, zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ. 

CENY BILETÓW:
- 59 zł zł / osoba dorosła
- 49 zł zł / dziecko

Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

WAŻNE INFORMACJE!
- Halloween to wydarzenie specjalne i podlega tym samym regulacjom co standardowe Nocne Zwiedzanie  (za wyjątkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich w przypadku wydarzeń organizowanych dla rodzin z dziećmi)! Mogą Państwo zobaczyć wtedy nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- 30 października Halloween jest skierowane do rodzin z dziećmi w wieku 7-13 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu pod opieką osób dorosłych.

- każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki podczas całego zwiedzania; W przypadku braku maseczki uczestnik nie zostanie wpuszczony na zwiedzanie bez prawa do rekompensaty za bilet. Maseczki można zakupić w Hotelu Książ w cenie 5 zł.
- Przypominamy, że osoby wykazujące objawy chorobowe lub będące w trakcie kwarantanny nie mogą korzystać z miejsc publicznych, w tym uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, imprezach sportowo-artystycznych
- każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
- zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik nie przebywa na kwarantannie oraz nie miał kontaktu z osobą zarażoną
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na parkingu głównym w parku, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania
Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl (odpowiadamy bardzo szybko, chyba że pytanie jest trudne - to wtedy szybko ;) )