Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

24 11 2023 godz.19:00

Andrzejki dla rodzin z dziećmi

Wejście 24 listopada od godz. 19:00. Zapowiada się wyjątkowa Andrzejkowa noc dla rodzin, wejdziemy do sali wróżbity z obwoźnego cyrku, który przybędzie do zamku.

Andrzejkowa noc jest zawsze pełna atrakcji i paranormalnych spotkań. Nie inaczej będzie 24 listopada, kiedy do zamku przybędzie obwoźny cyrk, ze słynną wróżbitką, która słynie z hipnotyzowania najmłodszych (chcecie by byli grzeczniejsi? Zapraszamy!). Odważne rodziny przygotujcie się na wieczór pełen atrakcji, emocji i zagadek, bo kto wie, co przyniesie przyszłość? Spróbujcie to odkryć podczas Nocnego zwiedzania  i spotkajcie się ze zjawami zamku, których jest więcej, gdy nadążają się takie okazje. Do zobaczenia!
Andrzejkowa edycja dla osób dorosłych odbywa się w sobotę dzień później, 25 listopada.

Dla kogo? Dla odważnych rodzin z dziećmi, które łakną przygody, tak, jak upiory łakną ich... dusz ;) / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia, zamkowe sale zalane mrokiem / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Andrzejki dla rodzin dziećmi) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 69 zł / osoba dorosła 
- 62 zł / dziecko 
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

PYTANIA? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl 

A MOŻE VOUCHER? Szukasz wyjątkowego prezentu? W naszym sklepie możesz zakupić voucher na Nocne zwiedzanie dla kogoś bliskiego (albo kogo chcesz się pozbyć): VOUCHER (kliknij)

WAŻNE INFORMACJE! 

- ponieważ w danym dniu może być więcej grup zwiedzania, Państwa godzina wejścia widnieje na bilecie (którą wybierają Państwo na etapie zakupu biletu). 

- Miejsce zbiórki: portiernia zamku (wejście po prawej stronie patrząc na zamek)
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie - Hokus Pokus jest usługą specjalną skierowaną do rodzin z dziećmi w wieku ok. 6-13 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką osób dorosłych;
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania