Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

07 12 2018 godz.19:30

Mroczne Mikołajki dla rodzin z dziećmi

Wejście 7 grudnia o godz. 19:30. Wspólnie przeżyjcie mroczną edycję Nocnego Zwiedzania dla rodzin z dziećmi

Nocne Zwiedzanie dla rodzin z dziećmi - Mroczne Mikołajki

07.12.2018 r. (piątek)

W tym roku zaplanujcie zupełnie inne Mikołajki dla swoich pociech - wyruszcie na specjalne, niezapomniane i emocjonujące "Mroczne Mikołajki". W tajemniczym Zamku Książ zaplanowaliśmy niezwykły wieczór dla najmłodszych pośród upiorów i zjaw nocy!  7 grudnia spotkacie tu cała plejadę duchów. Zapraszamy odważne rodziny z dziećmi (ok. 7-14 lat) do przeżycia mrocznego przejścia przez zamkowe sale i korytarze - w każdej czai się ktoś lub coś innego. Będzie strasznie i... słodko dzięki Mecenasowi zamku ZPC Śnieżka ! To właśnie w Książu mieszkają duchy, stwory i upiory nocy, które kryją się w każdym zakamarku - jedne Was przestraszą, inne... utuczą ;). Zabierzemy Was tam, gdzie balibyście się wejść za dnia... Jeżeli już cierpnie Wam skórka na myśl o 7 grudnia to uwierzcie, że będzie tylko lepiej i... straszniej. 

Zwiedzanie będzie trwało ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem ( prosimy nie oddalać się od światła i od przewodnika ;)). Nocne Zwiedzanie dla osób dorosłych, odbędzie się: 08.12 - edycja standardowa. 
ZAKUP BILETÓW:

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl  (wydarzenie na niebiesko: Nocne Zwiedzanie dla rodzin z dziećmi - Mroczne Mikołajki) lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ ( w godzinach otwarcia zamku, które można sprawdzić tutaj) .
OFERTA Z NOCLEGIEM:
Je
żeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ: [tutaj]

CENY BILETÓW:
- 55 zł zł bilet normalny

- 45 zł zł bilet ulgowy
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

WAŻNE INFORMACJE!
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na 1parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- Każda grupa "Mrocznych Mikołajek" jest organizowana na zasadach  Nocnego Zwiedzania i podczas tych edycji obowiązują zasady z regulaminu dot. zwiedzania nocą!  Mogą Państwo zobaczyć wtedy nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Edycja specjalna "Mroczne Mikołajki" jest skierowana do rodzin z dziećmi w wieku 7-14 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania.