Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

21 06 2024 godz.21:00

Noc Świętojańska - edycja dla osób dorosłych

Wejście 21 czerwca od godz. 21:00. W noc ognia, wody i księżyca pojawią się wyjątkowo straszne stwory

Noc ognia, wody i księżyca ściągnie do zamku wyjątkowo mroczne stworzenia. Czy starczy Wam odwagi, by wejść wtedy do tego zapomnianego miejsca i ruszyć trasą skapanych w ciemności korytarzy? Czy nie przerazi Was widok strzygi, krzyk białej damy i spotkanie z dawnymi mieszkańcami Książa, którzy nigdy go nie opuścili? Sprawdźmy to! 25 czerwca wszystko może się wydarzyć i... wydarzy się.  Przygotujcie się na rytuały, które mają odgonić złe duchy i zapewnić Wam szczęście (jeżeli wyjdziecie z tego cało, to uznamy, że się udało ;) ). Do zastraszenia śmiertelnicy!

Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia oraz zachwycające sale w odmiennej aranżacji / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), magiczne obrzędy, dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie- Noc Świętojańska dla dorosłych) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
CENY BILETÓW:
- 77 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 81 zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasach biletowych lub biletomacie w godzinach otwarcia zamku

Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

PYTANIA? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl 

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

PARKING: W ramach biletów goście mogą zaparkować na Parkingu Głównym (mapka parkingów znajduje się tutaj). Odległość Parkingu Głównego od zamku to ok. 900 m, dlatego prosimy o przybycie na miejsce przynajmniej 15 minut wcześniej.  

A MOŻE VOUCHER? Szukasz wyjątkowego prezentu? W naszym sklepie możesz zakupić voucher na Nocne zwiedzanie dla kogoś bliskiego (albo kogo chcesz się pozbyć): VOUCHER (kliknij)

WAŻNE INFORMACJE! 

- ponieważ w danym dniu może być więcej grup zwiedzania, Państwa godzina wejścia widnieje na bilecie (którą wybierają Państwo na etapie zakupu biletu). 

- Miejsce zbiórki: pod wejściem do zamku.
- Ponieważ wejdziemy na opuszczone piętra, turyści są zobligowani do posiadania własnych latarek - mogą być w telefonie (wyłącznie na użytek awaryjny, grupa otrzymuje lampy).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania