Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

06 12 2019 godz.22:00

Nocne zwiedzanie - ed. Mroczne Mikołajki

Za dnia w Książu będzie słodko i magicznie, a nocą stanie się tu energetycznie i emocjonująco! Zapraszamy po odbiór wyjątkowego prezentu, który dla Was przygotowaliśmy - solidną dawkę strachu posypaną szczyptą rozrywki.

Terminy: 6 i 7 grudnia

Godziny wejść: sprawdź na www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl 

Trudno o słodszy dzień niż Mikołajki, ale każdy dzień się kiedyś kończy. Właśnie wtedy nastaje zmrok, a straszne historie przyprawiają o mocniejsze emocje. Szczególnie w nawiedzonym zamczysku, w których zjawy zamieszkują opuszczone piętra. Zapraszamy po odbiór wyjątkowego prezentu, który dla Was przygotowaliśmy - solidną dawkę strachu posypaną szczyptą rozrywki. Nasz przepis na Mikołajki będzie naprawdę pikantny, a wieczór - niezapomniany. Do zobaczenia!

Zakup biletów:

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie- ed. Mroczne Mikołajki) lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

Ceny biletów (edycja specjalna):
- 55 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

UWAGA!
- goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na Parkingu Głównym w parku po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania