Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

19 07 2019 godz.21:00

Nocne Zwiedzanie - ed. spec. "Duch"

Wejście 19 lipca o godz. 21:00. W wakacje jeszcze straszniej...

Książ i duchy to odwieczna historia - tego wieczoru poznacie te najmroczniejsze opowieści. Jedna jednak powstanie od początku, bo w zamku zamieszkał nowy duch. Jeszcze bardziej nieprzewidywalny i żądny spotkań z żywymi ludźmi - wyjdźcie mu naprzeciw. Zaplanujcie emocjonujące spotkanie z książańskim mrokiem i jego dawnymi mieszkańcami. Bądźcie przygotowani na kogoś nowego! W tej przepełnionej grozą atmosferze przeżyjecie weekend, jakiego się nie zapomina! Do zobaczenia śmiertelnicy.

Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: Oferta Hotelu Książ

Cena biletu - edycja specjalna!:
- 55 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet (przez system www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl, wydarzenie: Nocne Zwiedzanie - ed. spec. Duch)
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku (godziny otwarcia zamku są dostępne tutaj)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania