Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

12 07 2019 godz.21:00

Nocne Zwiedzanie - ed. spec. "Gabinet Strachu"

Wejście 12 lipca o godz. 21:00. W wakacje jeszcze straszniej...

No dalej... wejdźcie do gabinetu strachu, gdzie zjawy żyją od zawsze, a sceneria przeraża do głębi. Tego wieczora zrobimy wszystko, by dostarczyć Wam naprawdę elektryzujących emocji. Nie będzie to zresztą trudne, podczas tego niezwykłego wieczoru spotkacie tu przerażające zjawy, w tym szalonego naukowca i jego laboratorium. Tak mrocznie tu jeszcze nie było, ale Wy odważni podróżnicy stawicie temu czoła! Nie zabraknie ciemności, lamp, przewodnika i mrocznych historii o Zamku Książ, którego najbardziej niedostępne pomieszczenia zobaczycie!

Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: Oferta Hotelu Książ

Cena biletu - edycja specjalna!:
- 55 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet (przez system www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl, wydarzenie: Nocne Zwiedzanie - ed. spec. Gabinet Strachu)
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku (godziny otwarcia zamku są dostępne tutaj)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
- Sprawdź wszystkie straszne terminy tutaj
- goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania