Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

21 12 2019 godz.21:00

Nocne Zwiedzanie - ed. Świąteczna dla dorosłych

Wejście 21 grudnia o godz. 21:00. Ho ho ho śmiertelnicy!

 

Ho ho ho śmiertelnicy! Nasze święta po zmroku będą emocjonujące i niezapomniane. Przygotujcie się na spotkanie ze Złym Mikołajem, który doskonale wie, że wszyscy byliście... niegrzeczni! ;) Poznajcie książańskiego, świątecznego "ducha"! I to nie jednego ;)  Nasze święta w trakcie Nocnego Zwiedzania będą zaaranżowane przez Grincha i utrzymane w klimacie Burtona! Jako prezent otrzymacie od nas solidną dawkę strachu i pokażemy Wam raczej duże zęby, aniżeli kolorowe bombki. Na szczęście do odważnych świat należy i  tego wieczora również zamek będzie do nich należał! Nie zabraknie adrenaliny, duchów i mrocznego świątecznego klimatu! 

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system sprzedaży zamku na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ w godzinach otwarcia zamku (tutaj).

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: Mroczna Oferta Hotelu Książ

CENY BILETÓW:
- 55 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku (godziny otwarcia zamku są dostępne tutaj)

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
- goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).

- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania