Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

22 03 2019 godz.22:00

Nocne Zwiedzanie - edycja specjalna "Przebudzenie z wiosną"

Wejście 22 marca o godz. 22:00. Co przebudzi się z wiosną?

 

Wraz z nadejściem wiosny, wszystko budzi się do życia. W ciągu dnia zachwyci Was piękno Książańskiego Parku Krajobrazowego, ale po zmroku... po zmroku przeżyjecie prawdziwe chwile grozy, odkrywając co jeszcze przebudzi się z nadejściem wiosny. Gdy ziemię spowije ciemność nocy w Książu rozpoczyna się parada zjaw i upiorów, które wychodzą z piwnic i opustoszałych pięter. 22 marca w Książu będzie ich szczególnie dużo!  Bądźcie gotowi na solidną dawkę adrenaliny i naprawdę niezwykłe spotkania! 

Cena biletu - edycja specjalna:
- 55 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet za pomocą strony www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl  ( wydarzenie: Nocne Zwiedzanie - Przebudzenie)
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej
z tą niezwykłą przygodą:  [tutaj]

UWAGA!

WAŻNE INFORMACJE!
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

 

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania