Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

01 12 2023 godz.19:30

Nocne Zwiedzanie - edycja Świąteczna dla rodzin z dziećmi

Wejścia 1 grudnia od godz. 19:30. Ho ho ho śmiertelnicy - czekamy na odważne rodziny z dziećmi!

Te Święta będą wyjątkowe, bo zamkowe duchy postanowiły włączyć się w bożonarodzeniową gorączkę. Garbaty Janek uważa się za Mikołaja, Biała Dama chce przygotowywać prezenty (i już chyba lepszy węgiel niż to, co dla Was szykuje), a pozostałe zjawy mają własną koncepcję gwiazdki. Co z tego wyniknie?  Zapraszamy odważne rodziny z dziećmi na rozwiązanie tej świątecznej zagadki z mroczną książańską historią w tle. Wspólnie wyruszcie na niezapomnianą i emocjonującą przygodę w asyście zamkowego detektywa, który spróbuje uratować te święta. Zaplanowaliśmy niezwykły wieczór dla najmłodszych:  tego wieczora spotkacie tu cała plejadę duchów książańskich  oraz... świątecznych.  Będzie strasznie i... słodko dzięki Mecenasowi zamku ZPC Śnieżka ! Tajemnice i upiory kryją się tu w każdym zakamarku - jedne Was przestraszą, inne... utuczą ;). 

Czas zwiedzania: ok. 90 minut,. Nocne Zwiedzanie - ed. Świąteczna dla osób dorosłych, odbędzie się tego samego dnia od 20:30.

Dla kogo? Dla odważnych rodzin z dziećmi, które łakną przygody ;) / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia, w tym opuszczone zamkowe piętra / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> edycja Świąteczna dla rodzin dziećmi) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 69 zł / osoba dorosła 
- 62 zł / dziecko 
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

PYTANIA? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl 

PARKING: W ramach biletów goście mogą zaparkować na Parkingu Głównym (mapka parkingów znajduje się tutaj). Odległość Parkingu Głównego od zamku to ok. 900 m, dlatego prosimy o przybycie na miejsce przynajmniej 15 minut wcześniej.  

A MOŻE VOUCHER? Szukasz wyjątkowego prezentu? W naszym sklepie możesz zakupić voucher na Nocne zwiedzanie dla kogoś bliskiego (albo kogo chcesz się pozbyć): VOUCHER (kliknij)

WAŻNE INFORMACJE! 

- ponieważ w danym dniu może być więcej grup zwiedzania, Państwa godzina wejścia widnieje na bilecie (którą wybierają Państwo na etapie zakupu biletu). 

- Miejsce zbiórki: portiernia zamku (wejście po prawej stronie patrząc na zamek)
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi (prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie - edycja świąteczna dla rodzin z dziećmi jest usługą specjalną skierowaną do rodzin z dziećmi w wieku ok. 6-13 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką osób dorosłych;
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania