Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

25 04 2020 godz.20:30

Nocne Zwiedzanie - Horror Castle

Wejście 25 kwietnia od 20:30 - nadchodzi specjalna edycja Nocnego Zwiedzania - Horror Castle i będzie naprawdę strasznie!

 

Po zmroku w Książu zapanuje "kwiecień-plecień", ponieważ podczas edycji specjalnej "Horror Castle" w zamku przeplatać się będzie mroczna historia dawnych mieszkańców tego miejsca, z mrocznymi korytarzami, niedostępnymi piętrami, solidną dozą strachu i adrenaliny oraz paranormalnymi spotkania. 25 kwietnia i 23 maja wszystko będzie mogło się zdarzyć i zdarzy się!  Przygotujcie się na , mnóstwo zatrważających dźwięków,atrakcje specjalne i ukryte pomieszczenia! Wasz hart ducha, mroczne opowieści i trochę radości na pewno pozwolą Wam przeżyć to doświadczenie jakim jest Nocne Zwiedzanie Zamku Książ tylko... trzymajcie się blisko światła! Stworzenia ciemności czyhają w mroku... i potrafią być cierpliwe. Gwarantujemy Wam szokujące przeżycia i życzymy... przeżycia, oczywiście tego wydarzenia!

Zapraszamy Was was na prawdziwą mroczną przygodę!

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie- Horror Castle) lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

Ceny biletów (edycja specjalna):
- 55 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

UWAGA!
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania