Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

10 08 2019 godz.21:00

Nocne zwiedzanie - Horror Renesansu

Renesans grozy trwa – coraz więcej zjaw i duchów przybywa do ukrytego pośród lasów Zamku Książ, a 10 sierpnia będzie ich szczególnie dużo

Nocne Zwiedzanie – „Renesans horroru”

Renesans grozy trwa – coraz więcej zjaw i duchów przybywa do ukrytego pośród lasów Zamku Książ, a 10 sierpnia będzie ich szczególnie dużo! Właśnie tej nocy Słońce wejdzie w Konstelację Lwa, mitycznego potwora, który straszył mieszkańców argolidzkiej doliny. Jakie stworzenia przebudzi to zjawisko? Zobaczymy! Przygotujcie się na podróż mrocznymi korytarzami zamkowymi wśród szeptów i … krzyków. Tylko tutaj po zmroku spotkacie zjawy renesansu i zagubionych podróżników, których gwiazdy sprowadziły na manowce. Przygotujcie się na 90 minut wyjątkowej przygody okraszonej przerażającymi historiami zamkowymi trasą ukrytych przejść, dedykowaną specjalnie Festiwalowi Tajemnic.

Wejścia grup: od godz. 21:00 
Wymagane bilety oddzielne. Cena biletu - edycja specjalna!:
- 58 zł od osoby

Zakup biletów jest możliwy przez system online - www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Dolnośląski Festiwal Tajemnic, bilet na Nocne Zwiedzanie edycja specjalna „Renesans Horroru”)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania. 

WAŻNE INFORMACJE!
- Bilety oddzielne nie zawierają wstępu na teren festiwalu, usługa odbywa się po jego zakończeniu.
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania