Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

03 10 2020 godz.20:00

Nocne Zwiedzanie - Jesienny Dreszczowiec

Wejście 3 października od godz. 20:00. Nastały jesienne noce, przygotujcie się na prawdziwe dreszcze .

 

Nastały jesienne noce, przygotujcie się zatem na prawdzie dreszcze. Specjalnie z myślą o najodważniejszych turystach przygotowaliśmy specjalną wariację Nocnego Zwiedzenia - weźmiecie udział w prawdziwym Jesiennym Dreszczowcu. Więcej zjaw i dodatkowe atrakcje, to nasz przepis by tchnąć "ducha" w wieczory tej pozbawionej ciepła pory roku roku! Gdy za oknem zawyje wiatr, w Książu zawyją zupełnie odmienne energie i stwory. Wyjdźcie im na spotkanie! Zobaczcie to, co niedostępne za dnia w wyjątkowej asyście mieszkańców zamku i przeżyjcie naprawdę szaloną noc w opuszczonym zamczysku. 

ZAKUP BILETÓW:

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie ->  Nocne zwiedzanie- Jesienny Dreszczowiec) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

CENY BILETÓW:
- 59 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 65 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

WAŻNE INFORMACJE!
- każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki podczas całego zwiedzania; W przypadku braku maseczki uczestnik nie zostanie wpuszczony na zwiedzanie bez prawa do rekompensaty za bilet. Maseczki można zakupić w Hotelu Książ w cenie 5 zł.

- Bilety nie zawierają wstępu na Festiwal Tajemnic ani do Palmiarni Wałbrzych;
- Przypominamy, że osoby wykazujące objawy chorobowe lub będące w trakcie kwarantanny nie mogą korzystać z miejsc publicznych, w tym uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, imprezach sportowo-artystycznych
- każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
- zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik nie przebywa na kwarantannie oraz nie miał kontaktu z osobą zarażoną
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na parkingu głównym w parku, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania
Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl (odpowiadamy bardzo szybko, chyba że pytanie jest trudne - to wtedy szybko ;) )