Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

24 10 2020 godz.20:00

ODWOŁANE Nocne Zwiedzanie - Jesienny Dreszczowiec

Wejście ODWOŁANE

 

Dzień dobry,

Z przykrością informujemy, że w związku z dziś nad ranem opublikowanym rozporządzeniem musimy odwołać Nocne zwiedzanie w dniu 24.10.2020 r. Bardzo Państwa przepraszamy, poczyniliśmy wszelkie starania, by wydarzenie się odbyło, niestety zgodnie z treścią rozporządzenia, którą konsultowaliśmy z działem prawnym, nie mamy takiej możliwości. Oczywiście jak najszybciej złożymy dyspozycję zwrotu wpłaconych środków na Państwa konta. Mamy nadzieję, że niedługo się zobaczymy.
 
 
 

Nastały jesienne noce, przygotujcie się zatem na prawdzie dreszcze. Specjalnie z myślą o najodważniejszych turystach przygotowaliśmy specjalną wariację Nocnego Zwiedzenia - weźmiecie udział w prawdziwym Jesiennym Dreszczowcu. Więcej zjaw i dodatkowe atrakcje, to nasz przepis by tchnąć "ducha" w wieczory tej pozbawionej ciepła pory roku roku! Gdy za oknem zawyje wiatr, w Książu zawyją zupełnie odmienne energie i stwory. Wyjdźcie im na spotkanie! Zobaczcie to, co niedostępne za dnia w wyjątkowej asyście mieszkańców zamku i przeżyjcie naprawdę szaloną noc w opuszczonym zamczysku. 

ZAKUP BILETÓW:

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie ->  Nocne zwiedzanie- Jesienny Dreszczowiec) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

CENY BILETÓW:
- 59 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 65 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

WAŻNE INFORMACJE!
- każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki podczas całego zwiedzania; W przypadku braku maseczki uczestnik nie zostanie wpuszczony na zwiedzanie bez prawa do rekompensaty za bilet. Maseczki można zakupić w Hotelu Książ w cenie 5 zł.

- Bilety nie zawierają wstępu na Festiwal Tajemnic ani do Palmiarni Wałbrzych;
- Przypominamy, że osoby wykazujące objawy chorobowe lub będące w trakcie kwarantanny nie mogą korzystać z miejsc publicznych, w tym uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, imprezach sportowo-artystycznych
- każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
- zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik nie przebywa na kwarantannie oraz nie miał kontaktu z osobą zarażoną
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na parkingu głównym w parku, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania
Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl (odpowiadamy bardzo szybko, chyba że pytanie jest trudne - to wtedy szybko ;) )