Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

29 09 2023 godz.20:30

Nocne zwiedzanie - Pełnia Księżyca

Wejście 29 września od godz. 20:30. Pełnia księżyca to czas paranormalnych wydarzeń, duchów i ciemności.

Czy słyszycie wycie w oddali? Właśnie w okolicach 29 września nastanie jedna z najbardziej wyjątkowych nocy tego miesiąca - pełnia księżyca (a konkretniej Pełnia Księżyca Zasiewu). To czas paranormalnych wydarzeń, duchów i ciemności. To również czas bohaterów, którzy pragną niezwykłych przeżyć i emocji. Tej nocy będzie ich szczególnie wiele, pojawi się tu więcej zjaw i niespodziewanych wydarzeń - sprawdźcie sami i dołączajcie do śmiałków, którzy nie boją się tego wieczoru wyjść z domu. Gdy na niebie pojawi się księżyc - wszystko się rozpocznie! Do zobaczenia!

Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia oraz zachwycające sale w odmiennej aranżacji / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), magiczne obrzędy, dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Pełnia Księzyca) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 69 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 74 zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasach biletowych lub biletomacie w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

PARKING: W ramach biletów goście mogą zaparkować na Parkingu Głównym (mapka parkingów znajduje się tutaj). Odległość Parkingu Głównego od zamku to ok. 900 m, dlatego prosimy o przybycie na miejsce przynajmniej 15 minut wcześniej.

MASZ PYTANIA? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl  (odpisujemy bardzo szybko, a jak pytanie jest trudne to szybko).

WAŻNE INFORMACJE! 

- ponieważ w danym dniu może być więcej grup zwiedzania, Państwa godzina wejścia widnieje na bilecie (którą wybierają Państwo na etapie zakupu biletu). 

- Miejsce zbiórki: portiernia zamku (wejście po prawej stronie patrząc na zamek)
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania