Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

21 04 2019 godz.19:30

3 grupy- Nocne Zwiedzanie - Wielkanoc - edycja dla rodzin z dziećmi

Wejście 21 kwietnia godz. 19:30, 20:00, 20:30


 

21.04.2019 r. (niedziela),

Podróż przez mroczne zamkowe korytarze wśród rozszalałych zjawi i upiorów? To będzie niesamowita noc!  Wejdźcie do tego upiornego po zmroku miejsca i wyruszcie wraz z nami na wielkanocne Nocne Zwiedzanie dla rodzin z dziećmi!
Czy będzie strasznie? Będzie - tu duchy, stwory i upiory nocy kryją się w każdym zakamarku, a w tą niedziele będzie ich tu szczególnie dużo. Zabierzemy Was tam, gdzie balibyście się wejść za dnia... To, co tam zobaczycie zostanie w Waszej pamięci na wieki!
Jeżeli wyjdziecie stąd cało, najmłodsi poszukiwacze przygód - nie wyjdziecie z pustymi rękami. Strach, który przeżyjecie na początku, osłodzimy pod koniec ;)

Zwiedzanie trwa ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem ( prosimy nie oddalać się od światła i od przewodnika ;)). Edycja dla osób dorosłych - odbędzie się dzień wcześniej, 20 kwietnia.

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie dla rodzin - Wielkanoc )

Ceny biletów:
BILETY NORMALNE:
- 55 zł zł od osoby

BILETY ULGOWE:
- 45 zł zł od osoby

Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!
 

UWAGA!
- goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).

- specjalna edycja podlega tym samym regulacjom co standardowe Nocne Zwiedzanie  (za wyjątkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich w przypadku wydarzeń organizowanych dla rodzin z dziećmi). Mogą Państwo zobaczyć wtedy nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie - Wielkanoc - edycja dla rodzin z dziećmi w wieku ok. 7-14 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania.