Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

11 04 2020 godz.20:00

Nocne Zwiedzanie - Wielkanoc - edycja dla osób dorosłych

Wejście 11 kwietnia od godz. 20:00. Wyrusz z nami z Duchem wielkiej Nocy!

Nocne Zwiedzanie - Wielkanoc edycja tylko dla dorosłych! 
11.04.2020 r. (sobota)

Jest tylko kilka nocy w roku przepełnionych prawdziwą magią, z pewnością właśnie takie wieczory możemy zaobserwować w okolicach Wielkiej Nocy. W tajemniczym Książu również nasilają się wtedy paranormalne zjawiska, których do dzisiaj nie potrafimy wytłumaczyć. Jeżeli macie odwagę- zapraszamy - wyruszcie z przewodnikiem i weźcie udział w tej szalonej nocy! Jeżeli nie straszne Wam zjawy, upiory i fantomy, jeżeli potraficie wejść w ciemność, z której dochodzą niepokojące dźwięki - to właśnie na Was czekamy 11 kwietnia!
Zapraszamy Was was na mroczną i prawdziwie paranormalną przygodę pełna historii, przygód i strachu!

Zwiedzanie będzie trwało ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem (informujemy, że żaden z przewodników nie posiada figury kulturysty/kulturystyki ;)). Edycja dla rodzin z dziećmi w wieku 7- 14 lat odbędzie się dzień później, 12 kwietnia (niedziela).

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system sprzedaży zamku na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ w godzinach otwarcia zamku (tutaj).

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: Mroczna Oferta Hotelu Książ

CENY BILETÓW:
- 55 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie - ed. Wielkanoc dla osób dorosłych)
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku (godziny otwarcia zamku są dostępne tutaj)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! W cenę biletów wliczony jest parking na czas zwiedzania.
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
- goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania