Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

08 04 2023 godz.20:00

Nocne zwiedzanie - Wielkanoc dla rodzin z dziećmi

Wejście 8 kwietnia od godz. 20:00. Odważne rodziny, poznajcie Ducha Wielkiej Nocy

Odważne rodziny, poznajcie Ducha Wielkiej Nocy. Zapraszamy Was na wspólną podróż przez mroczne zamkowe korytarze wśród rozszalałych (i oszalałych) zjawi i upiorów.  Wejdźcie do tego nawiedzonego po zmroku miejsca i wyruszcie wraz z nami na wielkanocne Nocne Zwiedzanie dla rodzin z dziećmi!
Czy będzie strasznie? Będzie - tu duchy, stwory i upiory nocy kryją się w każdym zakamarku, a w tę sobotę i niedzielę będzie ich tu szczególnie dużo. Zabierzemy Was tam, gdzie balibyście się wejść za dnia... Jeżeli wyjdziecie stąd cało, najmłodsi poszukiwacze przygód - nie wyjdziecie z pustymi rękami. Strach, który przeżyjecie na początku, osłodzimy pod koniec ;)

Dla kogo? Dla odważnych rodzin z dziećmi, które łakną przygody, tak, jak upiory łakną ich... dusz ;) sugerowany wiek dzieci 7-13 lat / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia, w tym opuszczone zamkowe piętra / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Wielkanoc dla rodzin dziećmi) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 69 zł / osoba dorosła 
- 62 zł / dziecko 
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

WAŻNE INFORMACJE! 
- Miejsce zbiórki: portiernia zamku (wejście po prawej stronie patrząc na zamek)
-ponieważ w danym dniu może być więcej grup zwiedzania, Państwa godzina wejścia widnieje na bilecie (którą wybierają Państwo na etapie zakupu biletu). 
- każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na PARKINGU GŁÓWNYM, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- każda grupa "Hokus Pokus" jest organizowana na zasadach  Nocnego Zwiedzania i podczas tych edycji obowiązują zasady z regulaminu dot. zwiedzania nocą!  Mogą Państwo zobaczyć wtedy nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Edycja specjalna "Wielkanoc dla rodzin z dziećmi " jest skierowana do rodzin z dziećmi w wieku 7-13 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką osób dorosłych,
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania
Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl