Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

24 08 2019 godz.23:00

Nocne zwiedzanie - Zjawa Anny

Wejście 24 sierpnia, godz. 23:00. Tak późno jeszcze nie było.

Białą dama, nieszczęśnica, stracona Panna Młoda - tę zjawę znany z licznych opowieści. I pojawi się wkrótce w Zamku Książ. Najodważniejsi z odważnych spotkacie ją jeszcze w te wakacje, podczas najmroczniejszych wędrówek (wejścia od 23:00!) po książańśkich przerażających korytarzach!  Pojawi się w pełnej swej krasie i swoim upiornym towarzystwie. Takiego Książa nie znacie. Nie lękajcie się - w tę podróż wyruszycie z przewodnikiem, w świetle dogasających lamp. Będzie mrocznie, emocjonująco i... niezapominanie! To wszystko - już niedługo w nawiedzonym zamku. 

Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: Oferta Hotelu Książ

Cena biletu - edycja specjalna!:
- 55 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet (przez system www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl, wydarzenie: Nocne Zwiedzanie - ed. spec. Zjawa Anny)
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku (godziny otwarcia zamku są dostępne tutaj)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania