Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

01 02 2019 godz.19:30

Nocne zwiedzanie dla rodzin z dziećmi - Upiorny bal

Wejście grupy 1 lutego o godz. 19:30. Trwa karnawał, niech gra muzyka, a do tańca ruszą... dawni mieszkańcy Książa.

Trwa karnawał, niech gra muzyka, a do tańca ruszą... dawni mieszkańcy Książa. W te ferie wspólnie weźcie udział w "Balu upiorów" , który odbędzie się w nawiedzonym Zamku Książ! Zaplanowaliśmy naprawdę niezwykły wieczór dla odważnych rodzin z dziećmi.  Będzie strasznie? Będzie - bo to właśnie tu mieszkają duchy, stwory i upiory nocy, które kryją się w każdym pomieszczeniu. Zabierzemy Was tam, gdzie balibyście się wejść za dnia... i zobaczycie tam rzeczy niezapomniane. Czy ruszycie do przodu, gdy zgaśnie światło, a z ciemności zabrzmią karnawałowe tony?  Nie zabraknie luster, masek i czegoś na osłodę tego wieczoru... dzięki Mecenasowi zamku ZPC Śnieżka :)

Zwiedzanie będzie trwało ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z odważnym przewodnikiem ( prosimy nie oddalać się od światła i od przewodnika ;)). Nocne Zwiedzanie dla osób dorosłych, odbędzie się: 02.02  oraz 09.02  - edycja standardowa. 

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl  (wydarzenie na zielono: Nocne Zwiedzanie - Bal Upiorów, ed. dla rodzin z dziećmi, w dniach 01.02 oraz 08.02) lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ ( w godzinach otwarcia zamku, któremożna sprawdzić tutaj) . Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ: [tutaj]

Ceny biletów:
BILETY NORMALNE:
- 55 zł zł od osoby

BILETY ULGOWE:
- 45 zł zł od osoby 
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

UWAGA!
-
Goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).

- Każda grupa "Balu Upiorów" jest organizowana na zasadach  Nocnego Zwiedzania i podczas tych edycji obowiązują zasady z regulaminu dot. zwiedzania nocą!  Mogą Państwo zobaczyć wtedy nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Edycja specjalna "Bal Upiorów " jest skierowana do rodzin z dziećmi w wieku 7-14 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania. 

"Bal Upiorów" to wydarzenie specjalne i podlega tym samym regulacjom co standardowe Nocne Zwiedzanie  ( za wyjątkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich w przypadku wydarzeń organizowanych dla rodzin z dziećmi).