Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

14 02 2020 godz.21:00

Nocne Zwiedzanie "Miłość aż po grób"

Wejście 14 lutego od godz. 21:00. Będzie romantycznie i przerażająco! Walentynki to magiczna i wyjątkowa okazja celebrującą miłość... aż po grób!


Zapraszamy nieprzyzwoicie odważnych uczestników w Dniu zakochanych na edycję SPECJALNĄ -
"Miłość aż po grób"

14 oraz 15 lutego - którego dnia będziecie celebrować Waszą miłość?

W tym roku wspólnie przeżyjcie prawdziwe chwile grozy biorąc udział w romantycznie-przerażającej edycji Nocnego Zwiedzania. Panowie otrzymają niespotykaną okazję, by wykazać się odwagą i męstwem przed damami swego serca, urocze Panie będą mogły schronić się ramionach swych bohaterów (albo odwrotnie :) ). Podobno zakochani nie czują lęku dzięki sile swej miłości - zatem sprawdźmy to! Gwarantujemy, że będzie "straaasznie"... romantycznie.

CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 60 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie - edycja Walentynkowa)
- 65 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc w grupie ograniczona!

ZAKUP BILETÓW:
Bilety można zakupić poprzez internetowy system sprzedaży biletów na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasach biletowych w Zamku Książ w godzinach otwarcia zamku (można je sprawdzić tutaj).
Zwiedzanie można połączyć z Walentynkową Kolacją Degustacyjną  - oferta znajduje się tutaj 
Wszystkich zakochanych, którzy pragną celebrować ten wyjątkowy czas dłużej zachęcamy do skorzystania z Walentynkowej Oferty Hotelu Książ (połączonej z Walentynkową Kolacją i/lub Nocnym Zwiedzaniem), którą znajdziecie tutaj

WAŻNE INFORMACJE:
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy.
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Regulamin z zapisami dot. Nocnego Zwiedzania znajduje się tutaj