Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

28 10 2017 godz.21:00

Nocne Zwiedzanie

Wejście 28 października, o godz. 21:00! Nadchodzą najciemniejsze noce.

 

Zaczynają się najciemniesze noce w roku, a gdy tylko zapada zmrok... budzą się demony! Wrześniowe niebo rozdziera księżyc łowców, a światy    umarłych i żywych zaczyanja się przenikajać. Im    dłużej panuje ciemność, tym huczniejsza parada upiorów i straszydeł w Książu. Wyruszcie w podróż, jaką jest Nocne Zwiedzanie, a dowiecie się kto tu zaginął i dlaczego się nie odnalazł... do dzisiaj! W zamku strach ma nie tylko wielkie oczy, ma również wielkie zęby i pazury! Krzyki naszych zjaw są przeraźliwe, a nasi turyści... cóż, nasi turyści są niezwykle odważni. Gwarantujemy Was szokujące przeżycia i życzymy... przeżycia, oczywiście tego wydarzenia! Zapraszamy Was na prawdziwą mroczną przygodę!

Zwiedzanie rozpoczyna się o godz. 21:00!

Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zacęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: Mroczna Oferta Hotelu Książ

Cena biletu:
- 50 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet przez system: bilety.ksiaz.walbrzych.pl 
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania.