Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

04 11 2017 godz.20:00

Nocne Zwiedzanie

Wejście 4 listopada o godz. 20:00. Tylko dla naprawdę odważnych!

Abra Kadabra, Czary Mary - już Was zamkowe zjawy widziały! Odważni i nieustraszeni zapraszamy do królestwa książskich widm z czasów dawnych i  odległych, które do dzisiaj błąkają się po zamkowych korytarzach... Zawieszone pomiędzy przeszłością, a przyszłością, łaknące ludzkiego ciepła. Tylko Ci z odwagą w sercu mogą doświadczyć tego spotkania i co ważniejsze - wyjść z tego cało! ;) Paranormalne zjawiska naprawdę mają tu miejsce więc... śmiało! Wyruszcie z nami w podróż przez piętra pełne zjaw i strachów! Zobaczcie nieudostępniane dzienne pomieszczenia i sprawdźcie, co tak naparawdę się tam kryje!
Zapraszamy Was was na prawdziwą mroczną przygodę, której na pewno nigdy nie zapomnicie!

 

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą:-[tutaj]

Cena biletu:
- 50 zł od osoby - w przypadku zakupu biletów  przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA!
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania.