Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

08 12 2018 godz.20:00

Nocne Zwiedzanie

Wejście 8 grudnia o godz. 20:00. Przygotuj się na zimną rękę ducha...

 

Nadchodzą grudniowe noce, szczególnie ciemne i zimne. To idealna pora, by doświadczyć... paranormalnego spotkania! Przy srebrzystym księżycu poznajcie historię zamku Książ oraz jego mieszkańców... zwłaszcza tych upiornych.  Jeżeli nie straszne Wam nawiedzone zamczyska,  opuszczone piętra, zapomniane pomieszczenia, tonące w ciemności kamienne piwnice i tunele to zapraszamy.  Nocne Zwiedzanie to rozrywka dla tych naprawdę niezlęknionych! Gwarantujemy mocne przeżycia i życzymy... przeżycia tego wydarzenia ;)

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system sprzedaży zamku na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ w godzinach otwarcia zamku (tutaj).

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: Mroczna Oferta Hotelu Książ

CENY BILETÓW:
- 50 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku (godziny otwarcia zamku są dostępne tutaj)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania