Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

18 05 2019 godz.21:00

Nocne Zwiedzanie

Wejście 18 maja, o godz. 21:00! Wyrusz z nami podróżniku, jeżeli starczy Ci... odwagi!

Gdy zarówno maj jest w pełni, jak i księżyc, w zamku dzieją się niezbadane rzeczy. Ziemię spowija ciemność nocy, a Książ zamienia się w  opuszczone zamczysko zapomniane przez wszystkich... za wyjątkiem Was, odważni turyści! Damy Wam 1 przewodnika, kilka lamp i pozwolimy Wam wyruszyć w mroczną przygodę po książańskich krętych korytarzach. Choć będziecie spacerować wśród zimnych murów i opuszczonych pięter - uwierzcie, że w maju będzie naprawdę gorąco!  Przygotujcie się na szybki oddech, niespodziewane zwroty akcji oraz... paradę zjaw i upiorów, które spotkacie na opuszczonych piętrach. I nawiedzonych ;) Do zobaczenia! 

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą:  [tutaj]

Cena biletu:

- 50 zł od osoby - w przypadku zakupu biletów  przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA!

WAŻNE INFORMACJE!
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.

- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania