Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

12 10 2019 godz.20:00

Nocne Zwiedzanie

Wejście 12 października od godz. 20:00. Zaczynają się najciemniejsze noce w roku,

Zaczynają się najciemniejsze noce w roku, a gdy tylko zapada zmrok... budzą się demony! To właśnie jesień jest oficjalną porą roku Nocnego  Zwiedzania. Świat pogrąża się w letargu i przerażą to, co żyje, choć nie powinno. Wysłuchajcie mrocznych historii zamku, gdy za oknem wieje wiatr i panuje ciemność. Przeżyjcie niezwykłą podróż i w tej atmosferze wejdźcie do książańskich piwnic. Zobaczcie opuszczone V piętro i sprawdźcie, co kryje się w tym zapomnianym przez ludzi miejscu. Gwarantujemy Was szokujące przeżycia i życzymy... przeżycia, oczywiście tego wydarzenia! Zapraszamy Was na prawdziwą mroczną przygodę!

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]

Ceny biletów :
- 50 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

UWAGA!
- Sprawdź wszystkie straszne terminy tutaj
- goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania