Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

18 01 2020 godz.20:00

Nocne Zwiedzanie

Wejścia grup: 18.01.2020 od godz. 20:00. Witaj roku 2020!

Witaj roku 2020! Zaczynamy z pełną energią i... odwagą! Przez nadchodzące 365 dni nic nam nie będzie straszne i wspólnie sprawdzimy to podczas  paranormalnego spotkania w nawiedzonym zamczysku! Przy srebrzystym księżycu  poznajcie historię zamku Książ oraz jego mieszkańców... zwłaszcza tych upiornych.  Jeżeli nie straszne Wam opuszczone piętra, zapomniane pomieszczenia, tonące w ciemności kamienne piwnice i tunele to zapraszamy.  Nocne Zwiedzanie to rozrywka dla tych naprawdę niezlęknionych! Gwarantujemy mocne przeżycia i życzymy... przeżycia tego wydarzenia ;) Czas zwiedzania: 90 minut.

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system sprzedaży zamku na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ w godzinach otwarcia zamku (tutaj).

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą: Mroczna Oferta Hotelu Książ

CENY BILETÓW:
- 50 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku (godziny otwarcia zamku są dostępne tutaj)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zakup biletów jest równoważny z akceptacją regulaminu zwiedzania.

WAŻNE INFORMACJE!
- goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym, jeżeli miejsca są dostępne, lub na parkingu głównym (zobacz mapkę) po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w zakładce Regulamin Nocnego Zwiedzania