Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

11 04 2020 godz.11:30

Po drugiej stronie lustra

Wiosna to czas, kiedy świat budzi się do życia, a po pierwszej wiosennej pełni księżyca nadchodzą najbardziej radosne święta Wielkiej Nocy. Czas więc na wiosenne szaleństwa dla najmłodszych w zaczarowanym Zamku Książ!

 

Wiosna to czas, kiedy świat budzi się do życia, a po pierwszej wiosennej pełni księżyca nadchodzą najbardziej radosne święta Wielkiej Nocy. Czas więc na wiosenne szaleństwa dla najmłodszych w zaczarowanym zamku Książ! Pisankowa trasa wiedzie przez tajemnicze korytarze i komnaty pełne historii, zagadek i legend z zamku po drugiej stronie lustra, gdzie króluje wyobraźnia! Księżniczka Wiosna i Szalony Kapelusznik zabiorą dzieci do magicznego świata, gdzie zatrzymał się… CZAS … i tylko rozwiązanie zamkowej zagadki pozwoli GO znów uruchomić, wskazując drogę do wielkanocnego skarbu.
Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy w zamku Książ. Przez 90 min. dzieci będą odkrywać zamek w towarzystwie Księżniczki Wiosny oraz Szalonego Kapelusznika. Moc zabaw i atrakcji gwarantowana. Dodatkowo dla każdego dziecka przygotowaliśmy słodkości.

Bilety do nabycia w kasie zamku lub na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl

Dostępne terminy zwiedzania:

11 i 13.04.2020, godz. 11:30 i 13:00