Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

10 08 2020 godz.19:30

Wakacje z duchami - zwiedzanie dla rodzin z dziećmi

Wejście 10 sierpnia o godz. 19:30 - spędźcie te wakacje w towarzystwie duchów!

Nareszcie wakacje - spędźcie je w towarzystwie duchów! Dla odważnych rodzin z dziećmi przygotowaliśmy specjalną edycję Nocnego zwiedzania: nie zabraknie tajemnic, zagadek, historii o mrocznych dziejach i spotkania z książańskimi zjawami, które przybędą z okolicznych lasów, wzgórz i krain. W każdy lipcowy i i sierpniowy (za wyjątkiem 6 lipca) poniedziałek wspólnie wybierzemy się na przeprawę przez zamkowe, skąpane w ciemności korytarze w trakcie tego niezwykłego "konwentu duchów". Stwory i upiory nocy uwielbiają kryć się w piwnicach, na opuszczonych piętrach i strychach - w zamku mamy takich miejsc naprawdę dużo. Jeżeli już cierpnie Wam skórka na myśl o emocjonujących wakacjach to uwierzcie, że będzie tylko lepiej i... straszniej. 
Pierwsza grupa wejście o g. 19:30
Bilety: 49 zł dziecko, 59 zł dorosły
Atrakcja dla dzieci w wieku: 7-14 lat
Czas: zwiedzanie trwa 90 minut
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (na stronie wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Wakacje z duchami) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!
Oferta z noclegiem: Po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu? Zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ:  [tutaj]
WAŻNE INFORMACJE!
- każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia maseczki podczas całego zwiedzania; W przypadku braku maseczki uczestnik nie zostanie wpuszczony na zwiedzanie bez prawa do rekompensaty za bilet. Maseczki można zakupić w Hotelu Książ w cenie 5 zł.
- każdy uczestnik będzie miał mierzoną temperaturę przy wejściu. Przypominamy, że osoby wykazujące objawy chorobowe lub, będące w trakcie kwarantanny nie mogą korzystać z miejsc publicznych, w tym uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach, imprezach sportowo-artystycznych
- każdy uczestnik musi zdezynfekować ręce przy wejściu na teren obiektu (środek dezynfekujący zapewnia organizator)
- zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem, że uczestnik nie przebywa na kwarantannie oraz nie miał kontaktu z osobą zarażoną
goście Nocnego Zwiedzania mogą parkować bezpłatnie na parkingu hotelowym( jeżeli miejsca są dostępne) lub na parkingu głównym w parku, po okazaniu ochronie biletu na Nocne Zwiedzanie (ważnego w danym dniu). Parkowanie jest bezpłatne tylko na czas Nocnego Zwiedzania, w którym się uczestniczy (ok. 110 minut).
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.
- specjalna edycja podlega tym samym regulacjom co standardowe Nocne Zwiedzanie  (za wyjątkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich w przypadku wydarzeń organizowanych dla rodzin z dziećmi). Mogą Państwo zobaczyć wtedy nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
-  Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania
Masz pytania dot. Nocnego zwiedzania? Skontaktuj się z nami mailowo na nocne@ksiaz.walbrzych.pl