Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

31 10 2017 godz.23:59

"Zamek Czaszek" - Halloween dla osób dorosłych!

31 października (wtorek), godz. 20:30. Wejdź do Zamku Czaszek jeśli masz odwagę podróżniku!

HALLOWEEN: ZAMEK CZASZEK edycja tylko dla dorosłych!
31.10.2017 r. (wtorek)

W noc Halloween świat żywych przenika się ze światem umarłych, a Książ zamieni się w "Zamek Czaszek". Czy starczy Wam odwagi by wejść do królestwa duchów i upiorów? W tę najczarniejszą noc w roku spotkacie ich tu szczególnie dużo, ich legiony już nadciągają do tego zamczyska. Gdy zapada zmrok, każdy kąt wydaje się tu ciemniejszy i tylko słychać, co się w nim kryje... Zapraszamy Was na noc z Królową Czaszek i jej upiornym towarzystwem. Obiecujemy strach i adrenalinę, a dla niektórych nawet rozrywkę... w większości przygotujcie się jednak na dużą porcję lęku ;) Nie zabierzemy Was do ozdobnych salonów, będziecie musieli przejść przez opuszczone piętra, w tym IV i V...  Szykujemy edycję wyłącznie dla dorosłych i już my wiemy dlaczego...  Przewidzieliśmy dla Was emocjonujący wieczór. Co planujemy? Mroczną przygodę z elementami Escape Roomu oraz Horror House, czyli coś naprawdę mocnego!

Zwiedzanie będzie trwało ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem (informujemy, że żaden z przewodników nie posiada figury kulturysty/kulturystyki ;)). Edycja dla rodzin z dziećmi w wieku 8-14 lat odbędzie się dwa dzni wcześniej, 29 października (niedziela).

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ (wydarzenie: Halloween dla dorosłych - "Zamek Czaszek") . Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ: [tutaj]

Ceny biletów:
- 65 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet
- 70 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

Halloween to usługa specjalna, odbywająca się po zmroku i w wyjątkowych okolicznościach - dlatego podlega tym samym zasadom co Nocne Zwiedzanie Zamku Książ. Prosimy o zapoznanie się z nimi w regulaminie Nocnego Zwiedzania.

UWAGA!
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania

Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się w sekcji  Regulamin Nocnego Zwiedzania.