Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

12 07 2020 godz.11:00

Zamek księcia Bolka i księżniczki Anny

Dzielni rycerze i urocze księżniczki! Przybywajcie do zamku Książ na poszukiwania zamkowego skarbu! W towarzystwie księcia Bolka i księżniczki Anna wybierzecie się w podróż do czasów, gdy w średniowiecznym zamku mieszkali rycerze. Bilety już w sprzedaży.

Zamek księcia Bolka i księżniczki Anny

Dzielni rycerze i urocze księżniczki! Przybywajcie do zamku Książ na poszukiwania zamkowego skarbu!  W towarzystwie księcia Bolka i księżniczki Anna wybierzecie się w podróż do czasów, gdy  w średniowiecznym zamku mieszkali rycerze. Z pomocą tajemniczej mapy pełnej zagadek, łamigłówek i legend, poznacie historię naszego zamku i dawne obyczaje mieszkańców, a przy niezwykłej makiecie średniowiecznej warowni dowiecie się, jak budowano zamki, czy służyły tylko do obrony oraz dlaczego dawniej Książ był Książęcym kamieniem?
 

WEJŚCIA: sobota, godz.: 11:00, 12:30 i 14:00, niedziela godz. 11:00 i 12:30 i 14:00, oraz środa godz. 11:00 i 12:30 i 14:00

CENNIK: Dziecko: 39 zł Dorosły: 39 zł

ZAKUP BILETÓW: Bilety można zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży zamku na stronie: www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub w kasach biletowych.

Zamek księcia Bolka i księżniczki Anny to usługa specjalna, dzieci poniżej 4 roku również muszą posiadać bilet ulgowy.