Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

20 02 2022

Zamkowa zimowa kraina

Wyruszcie w podróż do krainy zimowych baśni i legend. Podczas aktywnej „podróży w czasie” dzieci i ich rodzice wędrują tajemniczymi piwnicami i salonami w poszukiwaniu zaginionego skarbu oraz magicznej Książęcej Skały. Bilety w sprzedaży!

Wyruszcie w podróż do krainy zimowych baśni i legend. Podczas aktywnej, edukacyjnej „podróży w czasie” dzieci i ich rodzice wędrują tajemniczymi piwnicami i salonami oraz szukają zaginionego skarbu i magicznej Książęcej Skały. Gry i zagadki, jakie młodzi turyści będą rozwiązywać podczas przejścia po Książu, poszerzają ich wiedzę o zamku i jego mieszkańcach, rozwijają kreatywność i pozwalają odkryć potęgę wyobraźni. Zobaczcie jak Książ zamienia się w "Zamkową Zimową Krainę" w trakcie naszego zwiedzanie dla rodzin z dziećmi.

Oferta ważna podczas ferii od 20.01 – 20.02.2022.
Czas zwiedzania: ok. 80 minut.

WEJŚCIA GRUP: pt.-nd. 12:00 i 14:00
CENNIK: Dziecko: 39 zł/ Dorosły: 45 zł
ZAKUP BILETÓW: Bilety na Zimową Zamkową Krainę (w Wydarzeniach dla rodzin z dziećmi) można zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży zamku na stronie: www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub w kasach biletowych w godzinach ich otwarcia (godziny można sprawdzić tutaj) .
Bilety na Zamkową zimową krainę zawierają również wstęp do Palmiarni w Wałbrzychu w godzinach jej otwarcia (10:00-16:00).
AWIZACJA GRUP ZORGANIZOWANYCH: Grupy zorganizowane można zaawizować w Punkcie Obsługi Klienta tel. 74 66 42 834 e-mail. zwiedzanie@ksiaz.walbrzych.pl

Ważne informacje:
-Zamkowa zimowa Kraina to usługa specjalna, dzieci poniżej 4 roku również muszą posiadać bilet ulgowy.
- W związku z obostrzeniami informujemy, że tylko 30% osób w grupie może być niezaszczepiona, pozostałe bilety są udostępnione dla osób posiadających paszport covidowy/certyfikat ozdrowieńca/negatywny test. Rodzaj biletów wybiera się na etapie jego zakupu.